Contacteer LEIN ALUMINIUM nv

Vertrouw op ons om u bij te staan van a tot z. Indien u graag onze toonzaal bezoekt, kan u gerust bellen naar 051/77 82 70 voor een afspraak met één van onze projectleiders. Zit u nog met vragen over onze producten en diensten? Bel of mail ons. Wij staan u met plezier te woord.

DE ALGEMENE NUMMERS

Fax: 051/77 13 02

Lein Odo (zaakvoerder)

Tel.: 051/78 89 82

Personeel - Dienst naverkoop
odo.lein@lein.be

Lein Karel

Tel. direct: 051/78 89 82

Loonadministratie - Veiligheid
karel.lein@lein.be

Lein Jan

Tel.: 051/78 89 82

Verantwoordelijke plaatsingsploegen
jan.lein@lein.be

Denolf Bart

Tel.: 051/78 89 86
Gsm: 0475/85 07 89

Verkoop - Projectleiding
bart.denolf@lein.be
Fax: 056/31 18 28

Deroo Jan

Tel.: 051/78 89 85

Gsm: 0475/43 86 31

Verkoop - Projectleiding
jan.deroo@lein.be

Fax: 057/33 95 03

Joye Geert

Tel.: 051/78 89 87
Gsm: 0475/91 54 38

Verkoop - Projectleiding
geert.joye@lein.be

Ghesquiere Geert

Tel.: 051/78 89 84

Planning - Productie - ERP
geert.ghesquiere@lein.be

Ghesquiere Thomas

Tel.:051/78 89 80

Aankoop - Voorraadbeheer
thomas.ghesquiere@lein.be

Talpe Paul

Ontwerp - Werkvoorbereiding
paul.talpe@lein.be

Cappelle Christof

Tel.: 051/78 89 89

Ontwerp - Werkvoorbereiding
christof.cappelle@lein.be

Cappan Jürgen

Tel.: 051/78 89 88

Ontwerp - Werkvoorbereiding
jurgen.cappan@lein.be

Contacteer ons

Trefwoorden: Contacteer Lein Aluminium voor een uw ramen of deuren in pvc of alu (aluminium) regio West-Vlaanderen

Lein Aluminium

Reynaers ramen en deuren in alu en pvc